Kolczyki ELECTRA

149,00 zł

Na surowym łańcuchu zawieszona jest stalowa zawieszka i naturalne Turkusy. Starannie wyselekcjonowane elementy świetnie uzupełniają surowe kolczyki.

Ilość

Ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji ELECTRA. Na surowym łańcuchu zawieszona jest stalowa zawieszka i naturalne Turkusy. Starannie wyselekcjonowane elementy świetnie uzupełniają surowe kolczyki. Niecodzienny kształt i kontrastowa barwa przyciągają wzrok, a ręczne wykończenie dodaje oryginalności. Tu detale są najważniejsze. 

Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość kolczyków to 7 cm ( zawieszki razem z zapięciem )

Ze względu na ręczne wykończenie i wyjątkowy kształt i kolor naturalnych kamieni, kolczyki te są UNIKATEM wśród całej kolekcji ELECTRA.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji ELECTRA dołóż bransoletki z kolekcji ELECTRA,  FUNKY I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

Te niebanalne kolczyki są przeznaczone dla Pań lubiących oryginalny Design.

K06ELE18

Zobacz także