Kolczyki ELECTRA

129,00 zł

Starannie wyselekcjonowane elementy świetnie uzupełniają kolczyki. Klasyczny kształt gładkiej blaszki i stonowana barwa kamieni świetnie współgrają, a ręczne wykończenie i matowienie kolczyków dodaje im charakteru i pazura. 

Ilość

Ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji ELECTRA. Na surowym łańcuchu zawieszona jest stalowa zawieszka i kolorowe Jadeity. Starannie wyselekcjonowane elementy świetnie uzupełniają kolczyki. Klasyczny kształt gładkiej blaszki i stonowana barwa kamieni świetnie współgrają, a ręczne wykończenie i matowienie kolczyków dodaje im charakteru i pazura. 

Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość kolczyków to 5,5 cm ( zawieszki razem z zapięciem )

Ze względu na ręczne wykończenie i wyjątkowy kształt i kolor naturalnych kamieni, kolczyki te są UNIKATEM wśród całej kolekcji ELECTRA.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji ELECTRA dołóż bransoletki z kolekcji ELECTRA,  FUNKY I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

Te oryginalne kolczyki są przeznaczone dla Pań poszukujących dodatków z odrobiną niestandardowych rozwiązań.

K03ELE3

Zobacz także