• Obniżka

Bransoletka ELECTRA

139,00 zł
97,30 zł Zniżka 30%

Stonowany kolor Jadeitów doskonale uzupełnia się z energetycznymi barwami Jaspisów. Dodatek małych Korneoli dopełnia całości. Tu detale są ważne i one nadają tej biżuterii wyjątkową formę.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji ELECTRA. Niestandardowe połączenie Jadeitów i fioletowych Jaspisów. Całość uzupełniona srebrnymi Hematytami i stalowymi elementami ozdobnymi. Stonowany kolor Jadeitów doskonale uzupełnia się z energetycznymi barwami Jaspisów. Dodatek małych Korneoli dopełnia całości. Kontrastowe kolory przyciągają wzrok. Tu detale są ważne i one nadają tej biżuterii wyjątkową formę.

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 18-21 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 17-19 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Ze względu na wyjątkowe zestawienie naturalnych kamieni, bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji ELECTRA i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji ELECTRA dołóż bransoletki z kolekcji ELECTRA, FUNKY I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotową stylizacje. 

Niepodważalnym autem tej bransoletki jest zdecydowany kolor i oryginalny Design. Dorzuć do tego naszyjnik w tym samym stylu, a z pewnością zostaniesz zauważona.

B012ELE6

Zobacz także