• Obniżka

Naszyjnik ELECTRA

199,00 zł
139,30 zł Zniżka 30%

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji ELECTRA. Zawieszona na środku stalowa zawieszka i kolorowe Jadeity doskonale uzupełniają ten oryginalny naszyjnik. Niecodzienny kształt i kontrastowa barwa przyciągają wzrok, a ręczne wykończenie dodaje oryginalności.

Ilość

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji ELECTRA. Niestandardowe połączenie Jadeitów i fioletowych Jaspisów. Całość uzupełniona srebrnymi Hematytami i stalowymi elementami ozdobnymi. Stonowany kolor Jadeitów doskonale uzupełnia się z energetycznymi barwami Jaspisów. Dodatek małych Korneoli dopełnia całości. Kontrastowe kolory przyciągają wzrok. Zawieszona na środku stalowa zawieszka i kolorowe Jadeity doskonale uzupełniają ten oryginalny naszyjnik. Niecodzienny kształt i kontrastowa barwa przyciągają wzrok, a ręczne wykończenie dodaje oryginalności. Tu detale są ważne i one nadają tej biżuterii wyjątkową formę.

Niebanalne zestawienie kolorystyczne kamieni  i dodatek oryginalnej zawieszki jest niewątpliwym atutem tego naszyjnika. Klasyczna forma naszyjnika pozwala na wielorakie wykorzystanie tej biżuterii. Może być subtelnym uzupełnieniem dekoltu, a dodany do innych naszyjników z kolekcji ELECTRA dopełni nietuzinkowy wizerunek, tworząc bardzo oryginalną stylizację.

Zapięcie i łańcuszek regulacyjny wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Naszyjnik ma długość 41 cm z możliwością wydłużenia o 7 cm.

Ze względu na wyjątkowe ubarwienie naturalnych kamieni naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji ELECTRA i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji ELECTRA dołóż bransoletki z kolekcji ELECTRA, FUNKY I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotową stylizacje. 

Niepodważalnym autem tego naszyjnika jest wyjątkowy kolor i prosta, surowa forma. Dorzuć do tego bransoletkę i kolczyki w tym samym stylu, a z pewnością zostaniesz zauważona.

N07ELE2

Zobacz także