Naszyjnik ASYMETRIC

179,00 zł

Niewątpliwą zaletą tego naszyjnika jest wyjątkowy kolor i asymetryczna forma. Dorzuć do tego bransoletkę w tym samym stylu, a z pewnością stworzysz oryginalny zestaw na wiele okazji.

Ilość

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji ASYMETRIC. Niesymetryczne połączenie surowych i fasetowanych Lapisów. Różne kształty naturalnych kamieni fantastycznie urozmaicają ten naszyjnik. Klasyczny, grantowy kolor i niesymetrycznie ułożone kamienie to niewątpliwie podstawowe atuty tej biżuterii, a dodatek naturalnego Korala dopełnia całości. Różne kształty naturalnych kamieni fantastycznie urozmaicają naszyjnik. Nowatorski dodatek łososiowego, naturalnego Korala, fantastycznie odcina się od kamieni. Długi łańcuszek doskonale zdobi tą prostą i surową biżuterię. Nietypowe wykończenie, a zwykły naszyjnik nabiera charakteru i polotu. Ręcznie oprawiana zawieszka z drobnego Korala kończy ten długi łańcuszek.

Niebanalne zestawienie i asymetryczne ułożenie kamieni jest niewątpliwym atutem tego naszyjnika. Klasyczna forma naszyjnika pozwala na wielorakie wykorzystanie tej biżuterii. Może być subtelnym uzupełnieniem dekoltu, a dodany do innych naszyjników, dopełni nietuzinkowy wizerunek, tworząc bardzo oryginalną stylizację.

Zapięcie i łańcuszek wykonane są ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Naszyjnik ma długość 60 cm, z możliwością regulacji. Ozdobny łańcuszek na końcu naszyjnika ma 23 cm.

Ze względu na wyjątkowe ubarwienie naturalnych kamieni i ręczne wykonanie, naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji ASYMTERIC i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację  bransoletkami z kolekcji ASYMETRIC, TRESOR i WEAVE. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS. 

Niewątpliwą zaletą tego naszyjnika jest wyjątkowy kolor i asymetryczna forma. Dorzuć do tego bransoletkę w tym samym stylu, a z pewnością stworzysz oryginalny zestaw na wiele okazji.

N010ASY1

Zobacz także