Bransoletka ASYMETRIC

129,00 zł

Niepodważalnym autem tej bransoletki są naturalne kamienie i ich niebanalny kolor.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji ASYMETRIC. Niesymetryczne połączenie surowych i fasetowanych Lapisów. Różne kształty naturalnych kamieni fantastycznie urozmaicają tą bransoletkę. Klasyczny, grantowy kolor i niesymetrycznie ułożone kamienie to niewątpliwie podstawowe atuty tej biżuterii. 

 Prostota wykonania i subtelność sprawiają, że biżuteria ta staje się niepowtarzalna i wyjątkowa. 

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 18-21 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-19 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Ze względu na wyjątkowe zestawienie naturalnych kamieni i ręczne wykonanie, bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji ASYMETRIC i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji ASYMETRIC dołóż bransoletki z kolekcji ASYMETRIC, TRESOR i WEAVE. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS. 

Niepodważalnym autem tej bransoletki są naturalne kamienie i ich niebanalny kolor.

B07ASY4

Zobacz także