• Obniżka

Bransoletka ELECTRA

149,00 zł
89,40 zł Zniżka 40%

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji ELECTRA. Niestandardowe połączenie Jadeitów i Turkusów. Całość uzupełniona srebrnymi Hematytami. Energetyczny kolor Jadeitów doskonale uzupełnia się z Jaspisami, a dodatek małych Korneoli dopełnia całości. 

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji ELECTRA. Niestandardowe połączenie Jadeitów i Turkusów. Całość uzupełniona srebrnymi Hematytami. Energetyczny kolor Jadeitów doskonale uzupełnia się z Jaspisami. Dodatek małych Korneoli dopełnia całości. Na końcu łańcuszka regulacyjnego zamocowany jest naturalny Turkus i nietypowym kształcie. Kontrastowe kolory przyciągają wzrok, tu detale są ważne i one nadają tej biżuterii wyjątkową formę.

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 18-19,5 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 17-18 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Ze względu na wyjątkowe zestawienie naturalnych kamieni, bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji ELECTRA i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji ELECTRA dołóż bransoletki z kolekcji ELECTRA, FUNKY I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotową stylizacje. 

Niepodważalnym autem tej bransoletki jest zdecydowany kolor i oryginalny Design. Dorzuć do tego naszyjnik i kolczyki w tym samym stylu, a z pewnością zostaniesz zauważona.

B011ELE4

Zobacz także