• Obniżka

Bransoletka FUNKY

119,00 zł
95,20 zł Zniżka 20%

Ręczne wykonanie i niebanalne zawieszki, to główne zalety tej oryginalnej bransoletki.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji FUNKY. Na stalowym łańcuszku zawieszone są różnego rodzaju unikatowe zawieszki. Ręcznie oprawiony Kwarc Dymny i Hematyt, Oryginalnym dodatkiem jest mała muszla i Kryształ w kolorze Hematytu. Wszystkie zawieszki dodają niepowtarzalnego charteru tej oryginalnej biżuterii.

Łańcuszek i zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze złotym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 20 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-18 cm) i można dowolnie regulować dzięki uniwersalnemu splotowi łańcuszka. 

Ręczne wykonanie i niebanalne zawieszki, to główne zalety tej oryginalnej bransoletki.

Ze względu na ręczne wykonanie i wyjątkowe niestandardowe zawieszki, bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji FUNKY i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji FUNKY dołóż bransoletki z kolekcji FUNKY, WEAVE I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

B08FUN10

Zobacz także