• Obniżka

Bransoletka COINS

79,00 zł
63,20 zł Zniżka 20%

Ręcznie wykonana bransoletka z kolekcji COINS. Naturalny Jadeit w duecie ze starą, autentyczną monetą.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoletka z kolekcji COINS. Naturalny Jadeit w duecie ze starą, autentyczną monetą. Gładkie kamienie delikatnie błyszczą, a dodatek nietypowej zawieszki sprawia że bransoletka staje się niespotykana i wyjątkowa. Każda z monet jest wyjątkowa. Po długim procesie czyszczenia i oksydowania starych, zwykłych monet powstają niecodzienne arcydzieła np. jak ta. Moneta jest delikatnie lakierowana, zabezpieczona przed ścieraniem oksydowania. Naturalne kamiennie nawleczone są na mocna silikonową gumkę. Bransoletka pasuje na standardowy nadgarstek 16-18 cm. 

Ze względu na wyjątkowy wzór monety oraz kolor kamieni, bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji COINS.

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji COINS dołóż bransoletki z kolekcji WEAVE i COINS. Na koniec załóż pierścionki z kolekcji SWEET RIMGS. Ten kolorowy zestaw będzie oryginalną i niespotykaną stylizacją, którą z powodzeniem wykorzystasz na wiele okazji.

Ta wyjątkowa bransoletka będzie świetnym i oryginalnym  dodatkiem niejednego stroju, jest odpowiednia dla osób lubiących wyróżnić się z tłumu i poszukujących nietuzinkowej biżuterii.

B02COI29

Zobacz także