• Obniżka

Bransoletka TWIST

89,00 zł
44,50 zł Zniżka 50%

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji TWIST. Ten kolorowy dodatek odmieni każdy strój dodając mu oryginalności.

Ilość

Ręcznie zrobiona bransoletka z kolekcji TWIST. Nowatorskie połączenie linki żeglarskiej o rożnych grubościach i oryginalnie zaplecionej. Mnogość kolorów daje nieskończone możliwości łączenia jej z inną biżuterią. Dzięki wyjątkowej kolorystyce i niespotykanemu zapleceniu dwóch linek, bransoletka ta staje się niebanalna i przykuwająca wzrok. Prosta forma i surowe wykończenie to główne atuty tej biżuterii. Bransoletka wykonana jest ze stali chirurgicznej w kolorze srebra. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 17-20 cm ( co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na nadgarstek o wielkości 15 -17 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę.

Bransoletka może być zarówno damska jak i męska. Jeżeli chcesz zamówić tą bransoletkę w innym rozmiarze, napisz we wiadomości do zamówienia rozmiar nadgarstka, a bransoletka będzie indywidualnie dopasowana.

Uzupełnij zestaw naszyjnikami z kolekcji CRYSTLS i COINS, dołóż bransoletki z kolekcji COINS, TWIST i CRYSTALS. Na koniec załóż pierścionki NATURE. Wszystko razem tworzy niepowtarzalną i bardzo oryginalna  stylizację.

Ten kolorowy dodatek z powodzeniem odmieni twój zwykły strój, dodając mu koloru i oryginalności.

B01TWI1

Zobacz także