Bransoletka GRUNGE

149,00 zł
Dostawa w ciągu 2-3 dni

Ręcznie wykonana bransoleta z czarnej, gładkiej skóry z kolekcji GRUNGE z dodatkiem stalowych, ręcznie wykańczanych elementów.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z czarnej, gładkiej skóry z kolekcji GRUNGE z dodatkiem stalowych, ręcznie wykańczanych elementów. Super prosta i surowa forma, do tego ręczne wykonanie, to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. Ruchome, stalowe elementy  fantastycznie uzupełniają tą oryginalna bransoletkę. Świetnie czuje się w towarzystwie innych bransoletek, ale sama będzie także doskonale dopełni niejedną stylizację.

Bransoletka wykonana ze skóry i ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Bransoletka ma długość 19,5 cm z możliwością wydłużeni do 22 cm. 

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji GRUNGE, dołóż bransoletki GRUNGE, VINTAGE i ART, a do spodni dopnij oryginalny brelok z tej samej kolekcji. Na koniec załóż bestsellerowe pierścionki CLASSIC RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS i ART. Przypnij jeszcze do kurtki jedną lub kilka z unikatowych broszek i jest już oryginalny zestaw.

Kolekcja GRUNGE jest bardziej zdecydowana i konkretna, na tle innej biżuterii. Charakterystyczny, surowy Design to jej niepodważalny i główny atut.

B011GRU1

Zobacz także