• Obniżka

Pierścionek CLASSIC

29,00 zł
20,30 zł Zniżka 30%

Ten ręcznie wykonany pierścionek fantastycznie odmieni każdą stylizację, doda pazura i przyciągnie niejedno zazdrosne spojrzenie.

Rozmiar
Ilość

Ręcznie wykonany pierścionek elastyczny z kolekcji Classic. Drobne kryształki w połączeniu z hematytem tworzą bardzo zgrany duet. Pierścionek jest bardzo kobiecy i wyrazisty zarazem. Ten mały dodatek odmieni zwyczajna stylizację i doda jej wyrazistości i oryginalności. Bardzo lubi towarzystwo innych pierścionków i świetnie  z nimi wygląda.

Pierścionek występuje w trzech rozmiarach odpowiadającym następującym rozmiarom jubilerskim: S 8-11, M 12-15, L 16-19. Istnieje możliwość wykonania pierścionka w rozmiarze niestandardowym w takich przypadkach można złożyć zamówienie przez zakładkę Kontakt.

Pierścionek będzie fantastycznym uzupełnieniem wieczorowego stroju a także niepowtarzalnym akcentem casualowej i minimalistycznej stylizacji.

Uzupełnij zestaw naszyjnikiem z kolekcji COINS i NATURE, dołóż bransoletki z kolekcji COINS, TWIST i ETHNIC. Na koniec załóż pierścionki SWEET RINGS  i CLASSIC. Wszystko razem tworzy bardzo oryginalną stylizację.

P01CLA44

Zobacz także