• Obniżka

Pierścionek CLASSIC

29,00 zł
20,30 zł Zniżka 30%

Ręcznie wykonany pierścionek elastyczny z CLASSIC. Czarne drobne kryształki w połączeniu z krzyżykiem z hematytu tworzą bardzo zgrany duet.

Rozmiar
Ilość

Ręcznie wykonany pierścionek elastyczne z kolekcji CLASSIC. Czarne drobne kryształki w połączeniu z hematytem tworzą bardzo zgrany duet. Pierścionek jest bardzo kobiecy i wyrazisty zarazem. Ten mały dodatek odmieni zwyczajna stylizację i doda jej wyrazistości i oryginalności. Bardzo lubi towarzystwo innych pierścionków i świetnie  z nimi wygląda.

Pierścionek występuje w trzech rozmiarach odpowiadającym następującym rozmiarom jubilerskim: S 8-11, M 12-15, L 16-19. Istnieje możliwość wykonania pierścionka w rozmiarze niestandardowym w takich przypadkach można złożyć zamówienie przez zakładkę Kontakt.

Ten ręcznie wykonany pierścionek fantastycznie odmieni każdą stylizację, doda jej pazura i przyciągnie niejedno zazdrosne spojrzenie.

Uzupełnij zestaw naszyjnikami z kolekcji NATURE i VINTAGE, dołóż bransoletki z kolekcji COINS, TWIST i VINTAGE. Na koniec załóż pierścionki CLASSIC RINGS. Z pewnością będzie to oryginalna i niepowtarzalna stylizacja.

P01CLA11

Zobacz także