• Obniżka

Pierścionek SWEET RINGS

29,00 zł
14,50 zł Zniżka 50%

Ręcznie wykonany pierścionek elastyczny z kolekcji SWEET RINGS. Bardzo lubi towarzystwo innych pierścionków i świetnie  z nimi wygląda.

Rozmiar
Ilość

Ręcznie wykonany pierścionek elastyczny z kolekcji SWEET RINGS z Rubinem. Delikatne Hematyty z małym dodatkiem naturalnego kamienia tworzą bardzo zgrany duet. Pierścionek jest bardzo kobiecy i wyrazisty zarazem. Ten mały dodatek odmieni zwyczajna stylizację i doda jej wyrazistości i oryginalności. Bardzo lubi towarzystwo innych pierścionków i świetnie  z nimi wygląda.

Pierścionek występuje w trzech rozmiarach odpowiadającym następującym rozmiarom jubilerskim: S 8-11, M 12-15, L 16-19. Istnieje możliwość wykonania pierścionka w rozmiarze niestandardowym w takich przypadkach można złożyć zamówienie przez zakładkę Kontakt.

Pierścionek będzie fantastycznym uzupełnieniem wieczorowego stroju a także niepowtarzalnym akcentem casualowej i minimalistycznej stylizacji.

Uzupełnij zestaw naszyjnikiem z kolekcji COINS i NATURE, dołóż bransoletki z kolekcji COINS, TWIST i ETHNIC. Na koniec załóż pierścionki SWEET RINGS  i CLASSIC. Wszystko razem tworzy bardzo oryginalną stylizację.

P01SWE18

Zobacz także