• Nowy

Naszyjnik FUNKY

139,00 zł

Subtelna forma i nietuzinkowe, unikatowe zawieszki doskonale uzupełniają się ozdabiając w bardzo oryginalny sposób ten kolorowy naszyjnik. 

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Nowatorski naszyjnik z kolekcji FUNKY. Pęczek różnokolorowych naturalnych kamieni oprawionych w stalowe elementy i zawieszone na łańcuszku. Ten unikatowy naszyjnik zdobią Koral, Turkus, Perła. Jadeity i Amazonit. 

Subtelna forma i nietuzinkowe, unikatowe zawieszki doskonale uzupełniają się ozdabiając w bardzo oryginalny sposób ten wyjątkowy naszyjnik. Ten niebanalny naszyjnik świetnie sprawdzi się przy codziennych strojach, fantastycznie uzupełni każdą stylizację dodając jej oryginalności i przyciągnie niejedno spojrzenie. Z powodzeniem może ozdobić dekolt samodzielnie, a dodany do innych naszyjników z kolekcji FUNKY dopełni oryginalny wizerunek i stworzy niepowtarzalną stylizację.

Naszyjnik jest wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość naszyjnika to 40 cm z możliwością regulacji za pomocą przedłużki do długości 47 cm.

Ze względu na wyjątkowy kształt naturalnych kamieni oraz ręczne wykonanie, naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji FUNKY i więcej się nie powtórzy.

N011FUN2

Zobacz także