Bransoletka GRUNGE

149,00 zł

Bransoletka wykonana ręcznie ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Charakterystyczny, surowy Design to jej niepodważalny i główny atut.

Ilość

Ręcznie wykonana z kolekcji GRUNGE. Stalowy łańcuch połączony z szeklą. Super prosta i surowa forma, do tego ręczne wykonanie, to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. Świetnie czuje się w towarzystwie innych bransoletek, ale sama będzie także oryginalnie dopełni niejedną stylizację.

Bransoletka ma długość 18 cm z możliwością wydłużenia do 21 cm i pasuje na nadgarstek o wielkości 17-19 cm. 

Bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. 

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji GRUNGE, dołóż bransoletki GRUNGE, VINTAGE i ART, a do spodni dopnij oryginalny brelok z tej samej kolekcji. Na koniec załóż bestsellerowe pierścionki CLASSIC RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS i ART. Przypnij jeszcze do kurtki jedną lub kilka z unikatowych broszek i jest już oryginalny zestaw.

Kolekcja GRUNGE jest bardziej zdecydowana i konkretna, na tle innej biżuterii. Charakterystyczny, surowy Design to jej niepodważalny i główny atut.

B011GRU5

Zobacz także