Naszyjnik GRUNGE

179,00 zł

Ręcznie zrobiony naszyjnik z kolekcji GRUNGE. Czarna, gładka skóra połączona z szeklami. Oryginalnie i nieszablonowo.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Ręcznie zrobiony naszyjnik z kolekcji GRUNGE. Czarna, gładka skóra połączona z szeklami. Niesymetryczne zamocowane duże zapięcia fantastycznie zdobią ten oryginalny naszyjnik. Klasyczny, czarny kolor świetnie wpasuje się każdą oryginalną stylizację. Niecodzienna forma naszyjnika, wykorzystane nietypowe materiały, do tego ręczne wykonanie i oryginalny design, to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. 

Naszyjnik wykonany jest z gładkiej skóry w kolorze czarnym i stali chirurgicznej. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Naszyjnik ma długość 42 cm, z możliwością wydłużenia o 6 cm.

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji GRUNGE, dołóż bransoletki GRUNGE, VINTAGE i ART, a do spodni dopnij oryginalny brelok z tej samej kolekcji. Na koniec załóż bestsellerowe pierścionki CLASSIC RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS i ART. Przypnij jeszcze do marynarki jedną z unikatowych broszek i jest już oryginalny zestaw.

Nietypowy design, prosta i oszczędna forma, to wyróżnia biżuterię GRUNGE na tle innych kolekcji. Charakterystyczny, surowy Design to jej niepodważalny i główny atut. Załóż dwa, a efekt Cię zaskoczy.

N010GRU2

Zobacz także