Broszka GRUNGE

69,00 zł

Ręcznie zrobiona broszka z kolekcji GRUNGE. Wyjątkowe zestawienie surowych, stalowych łańcuchów, nietypowy design i prosta, oszczędna forma, to wyróżnia biżuterię GRUNGE na tle innych kolekcji. Charakterystyczny, surowy Design to jej niepodważalny i główny atut.

Ilość

Ręcznie zrobiona broszka z kolekcji GRUNGE. Dwie agrafki połączone są łańcuszkami. Bardzo prosta i surowa forma, nietuzinkowe połączenie różnych splotów łańcuszków i do tego ręczne wykonanie, to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. 

Tą niebanalną broszką ozdobisz gruby sweter, szal lub płaszcz, a dopięta do klasycznej marynarki podkreśli Twój nietuzinkowy styl.

Broszka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Maksymalna długość broszki to 19 cm, a sama agrafka ma długość 3cm.

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji GRUNGE, dołóż bransoletki GRUNGE, VINTAGE i ART, a do spodni dopnij oryginalny brelok z tej samej kolekcji. Na koniec załóż bestsellerowe pierścionki CLASSIC RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS i ART. Przypnij jeszcze do marynarki jedną z unikatowych broszek i jest już oryginalny zestaw.

Wyjątkowe zestawienie surowych, stalowych łańcuchów, nietypowy design i prosta, oszczędna forma, to wyróżnia biżuterię GRUNGE na tle innych kolekcji.  Charakterystyczny, surowy Design to jej niepodważalny i główny atut.

A05GRU2

Zobacz także