Brelok GRUNGE

139,00 zł

Ręcznie zrobiony brelok z kolekcji GRUNGE. Kontrastowe zestawienie kolorystyczne, naturalne kamienie, prosta i zdecydowana forma, no i dodatek dużych, kolorowych karabinków. To niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. 

Ilość

Ręcznie zrobiony brelok z kolekcji GRUNGE. Ta oryginalna biżuteria jest zrobiona z czarnych, matowych Onyksów z dodatkiem gałązek Korala. Dwoma dużymi, kolorowymi karabinkami dopniesz ten nietypowy dodatek do spodni lub torby. Super prosta i surowa forma, do tego ręczne wykonanie, to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. 

Brelok wykonany jest z naturalnych kamieni i stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Brelok ma długość 57 cm.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji GRUNGE, dołóż bransoletki GRUNGE, VINTAGE i ART. Na koniec załóż bestsellerowe pierścionki CLASSIC RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS i ART. Przypnij jeszcze do marynarki jedną z unikatowych broszek i jest już oryginalny zestaw.

Kontrastowe zestawienie kolorystyczne, prosta i oszczędna forma, no i dodatek dużych, kolorowych karabinków. To wyróżnia tę biżuterię.

Kolekcja GRUNGE jest bardziej zdecydowana i konkretna, na tle innej biżuterii. Charakterystyczny, surowy Design to jej niepodważalny i główny atut.

A07GRU1

Zobacz także