Naszyjnik GRUNGE

199,00 zł

Ręcznie zrobiony naszyjnik z kolekcji GRUNGE. Nietypowy design, kontrastowe zestawienie różnych kształtów, kolorów i materiałów. To wyróżnia ten unikatowy naszyjnik. Załóż dwa, a efekt Cię zaskoczy.

Ilość

Ręcznie zrobiony naszyjnik z kolekcji GRUNGE. Nieregularny Onyks połączony z czerwoną skórą i dużą szeklą. Duże zapięcie fantastycznie zdobi ten oryginalny naszyjnik. Energetyczny kolor świetnie ożywi każdą oryginalną stylizację. Starannie wyselekcjonowane kamienie w oryginalnej i niecodziennej formie, z wykorzystaniem nietypowych materiałów, do tego ręczne wykonanie i unikatowy niespotykany wzór, to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. 

Naszyjnik wykonany jest z nieregularnych Onyksów, skóry w kolorze czerwonym i stali chirurgicznej. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Naszyjnik ma długość 48 cm, bez możliwości regulacji.

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji GRUNGE, dołóż bransoletki GRUNGE, VINTAGE i ART, a do spodni dopnij oryginalny brelok z tej samej kolekcji. Na koniec załóż bestsellerowe pierścionki CLASSIC RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS i ART. Przypnij jeszcze do marynarki jedną z unikatowych broszek i jest już oryginalny zestaw.

Nietypowy design, prosta i oszczędna forma, to wyróżnia biżuterię GRUNGE na tle innych kolekcji. Charakterystyczny, surowy Design to jej niepodważalny i główny atut. Załóż dwa, a efekt Cię zaskoczy.

N07GRU4

Zobacz także