Naszyjnik GRUNGE

199,00 zł

Ręcznie zrobiony naszyjnik z kolekcji GRUNGE. Energetyczny kolor świetnie ożywi każdą oryginalną stylizację. Starannie wyselekcjonowane kamienie w oryginalnej i niecodziennej formie, z wykorzystaniem nietypowych materiałów, do tego ręczne wykonanie i unikatowy niespotykany wzór, to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. 

Ilość

Ręcznie zrobiony naszyjnik z kolekcji GRUNGE. Naturalny Koral o nieregularnym kształcie połączony ze skórą i dużą szeklą. Duże zapięcie fantastycznie zdobi ten oryginalny naszyjnik. Energetyczny kolor świetnie ożywi każdą oryginalną stylizację. Starannie wyselekcjonowane kamienie w oryginalnej i niecodziennej formie, z wykorzystaniem nietypowych materiałów, do tego ręczne wykonanie i unikatowy niespotykany wzór, to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. 

Naszyjnik wykonany jest z naturalnych Korali, skóry w kolorze czarnym i stali chirurgicznej. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Naszyjnik ma długość 48 cm, bez możliwości regulacji.

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji GRUNGE, dołóż bransoletki GRUNGE, VINTAGE i ART, a do spodni dopnij oryginalny brelok z tej samej kolekcji. Na koniec załóż bestsellerowe pierścionki CLASSIC RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS i ART. Przypnij jeszcze do marynarki jedną z unikatowych broszek i jest już oryginalny zestaw.

Nietypowy design, prosta i oszczędna forma, to wyróżnia biżuterię GRUNGE na tle innych kolekcji. Charakterystyczny, surowy Design to jej niepodważalny i główny atut. Załóż dwa, a efekt Cię zaskoczy.

N07GRU3

Zobacz także