Bransoletka GRUNGE

129,00 zł
Dostawa w ciągu 2-3 dni

Klasyczny, czarny kolor skóry, prosta i oszczędna forma, no i ten dodatek szekli. To wyróżnia tę bransoletkę. Ręczne wykonanie dodaje unikatowego charakteru tej biżuterii.

Ilość

Ręcznie zrobiona bransoletka z kolekcji GRUNGE. Ta oryginalna bransoletka jest zrobiona z czarnej skóry z zapięciem na szeklę. Super prosta i surowa forma, do tego ręczne wykonanie, to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. Noś ją trochę luźniejszą, tak aby spadała z nadgarstka wtedy wygląda najlepiej. Świetnie czuje się w towarzystwie innych bransoletek, ale sama będzie także oryginalnie dopełni niejedną stylizację.

Bransoletka ma długość 21 cm, i jest odpowiednia na nadgarstek o wielkości 17-18 cm. Potrzebujesz innego rozmiaru? Zapytaj o dostępność przez zakładkę KONTAKT lub mailowo, podając wielkość nadgarstka, nr wzoru lub link do produktu.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji GRUNGE, dołóż bransoletki GRUNGE, VINTAGE i ART, a do spodni dopnij oryginalny brelok z tej samej kolekcji. Na koniec załóż bestsellerowe pierścionki CLASSIC RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS i ART. Ten oryginalny zestaw wykorzystasz będzie Twoim ulubionym, który z powodzeniem połączysz z codziennym strojem.

Klasyczny, czarny kolor skóry, prosta i oszczędna forma, no i ten dodatek szekli. To wyróżnia tę bransoletkę.

Kolekcja GRUNGE jest bardziej zdecydowana i konkretna, na tle innej biżuterii. Charakterystyczny, surowy Design to jej niepodważalny i główny atut.

B07GRU11

Zobacz także