• Obniżka

Bransoletka COINS

119,00 zł
83,30 zł Zniżka 30%
Dostawa w ciągu 2-3 dni

Ta czarna skórzana bransoletka to klasyczny "MUST HAVE" każdego kto kocha modę i oryginalny image.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z czarnej, gładkiej skóry zakończona oksydowaną monetą. Bransoleta jest dwukrotnie owijana wokół nadgarstka. Regulowana długość bransolety dzięki przedłużce na końcu której zawieszona jest oryginalna, ręcznie oksydowana moneta.

Każda moneta jest wyjątkowa. Po długim procesie czyszczenia i oksydowania starych, zwykłych monet powstają niecodzienne arcydzieła np. jak ta. Moneta jest delikatnie lakierowana, zabezpieczona przed ścieraniem oksydowania. Wybite na skórze firmowe logo i prosta surowa forma sprawiają, że bransoletka ta jest wyjątkowo oryginalna i niepowtarzalna.

Zapięcie i łańcuszek regulacyjny wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Bransoletka z możliwością regulacji, pasuje na nadgarstek 16 -18 cm. Istnieje możliwość wykonania bransoletki w rozmiarze niestandardowym w takich przypadkach można złożyć zamówienie przez zakładkę Kontakt.

Wyjątkowy wzór i ręczne wykończenie monety sprawia, że bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji COINS.

Ta czarna skórzana bransoletka to klasyczny "MUST HAVE" każdego kto kocha modę i oryginalny image.

B08COI12

Zobacz także