Broszka GRUNGE

69,00 zł

Ręcznie zrobiona broszka z kolekcji GRUNGE. Tą niebanalną broszką ozdobisz gruby sweter, szal lub płaszcz, a dopięta do klasycznej marynarki podkreśli Twój nietuzinkowy styl.

Ilość

Ręcznie zrobiona broszka z kolekcji GRUNGE. Na grafitowej agrafce zawieszone są łańcuszki o różnych splotach i grubościach. Bardzo prosta i surowa forma, nietuzinkowe połączenie różnych łańcuszków i do tego ręczne wykonanie, to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. 

Tą niebanalną broszką ozdobisz gruby sweter, szal lub płaszcz, a dopięta do klasycznej marynarki podkreśli Twój nietuzinkowy styl.

Broszka wykonana ze stopu metalu w kolorze grafitowym. Długość broszki to 13,5 cm, agrafka ma 5 cm.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji GRUNGE, dołóż bransoletki GRUNGE, VINTAGE i ART. Na koniec załóż bestsellerowe pierścionki CLASSIC RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS i ART. Przypnij jeszcze do marynarki lub swetra jedną z unikatowych broszek i jest już oryginalny zestaw.

Wyjątkowe zestawienie surowych, grafitowych łańcuchów, nietypowy design i prosta, oszczędna forma, to wyróżnia biżuterię GRUNGE na tle innych kolekcji.  Charakterystyczny, surowy Design to jej niepodważalny i główny atut.

A05GRU8

Zobacz także