Brelok GRUNGE

119,00 zł

Ręcznie zrobiony brelok z kolekcji GRUNGE. Wyjątkowy kolor drewna, prosta i oszczędna forma, no i dodatek dużych stalowych karabinków w różnych kolorach. To główne zalety, które wyróżniają tą biżuterię.

Ilość

Ręcznie zrobiony brelok z kolekcji GRUNGE. Ta oryginalna biżuteria jest zrobiona z naturalnego drewna. Centralną część breloka uzupełnia kula czarnego Drewna i ręcznie przecierane stare nakrętki. Dwoma karabinkami dopniesz ten nietypowy dodatek do spodni lub torby. Super prosta i surowa forma, do tego ręczne wykonanie, to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. 

Brelok wykonany jest z naturalnego Drewna i stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Brelok ma długość 56 cm.

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji GRUNGE, dołóż bransoletki GRUNGE, COINS i ART. Na koniec załóż bestsellerowe pierścionki CLASSIC RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS. Ten oryginalny zestaw wykorzystasz będzie Twoim ulubionym i z powodzeniem połączysz go z codziennym strojem.

Wyjątkowy kolor drewna, prosta i oszczędna forma, no i dodatek dużych stalowych karabinków w różnych kolorach. To główne zalety, które wyróżniają tą biżuterię.

Kolekcja GRUNGE jest bardziej zdecydowana i konkretna, na tle innej biżuterii. Charakterystyczny, surowy Design to jej niepodważalny i główny atut.

A06GRU1

Zobacz także