Bransoletka GRUNGE

129,00 zł

Ta oryginalna bransoletka jest zrobiona z matowych Hematytów w kolorze starego złota. Główną część bransoletki uzupełniają ręcznie przecierane kule srebrnego Hematytu z dodatkiem starych nakrętek. Charakterystyczny, surowy Design to jej niepodważalny i główny atut.

Ilość

Ręcznie zrobiona bransoletka z kolekcji GRUNGE. Ta oryginalna bransoletka jest zrobiona z matowych Hematytów w kolorze starego złota. Główną część bransoletki uzupełniają ręcznie przecierane kule srebrnego Hematytu z dodatkiem starych nakrętek. Ręcznie postarzane nakrętki fantastycznie kontrastują z kamieniami. Super prosta i surowa forma, nietuzinkowe połączenie różnych kształtów i materiałów, do tego ręczne wykonanie i unikatowy niespotykany wzór, to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. 

Kamienie nawleczone na elastyczną i wytrzymałą gumkę. Rozmiar standardowy jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na nadgarstek o wielkości 16-18 cm. Potrzebujesz innego rozmiaru? Zapytaj o dostępność przez zakładkę KONTAKT lub mailowo, podając wielkość nadgarstka, nr wzoru lub link do produktu.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji GRUNGE, dołóż bransoletki GRUNGE, COINS i ART, a do spodni dopnij oryginalny brelok z tej samej kolekcji. Na koniec załóż bestsellerowe pierścionki CLASSIC RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS. Ten oryginalny zestaw wykorzystasz będzie Twoim ulubionym i z powodzeniem połączysz z codziennym strojem.

Wyjątkowe zestawienie naturalnych kamieni z nakrętkami, nietypowy design, prosta i oszczędna forma, to wyróżnia biżuterię GRUNGE na tle innych kolekcji.  Charakterystyczny, surowy Design to jej niepodważalny i główny atut.

B07GRU6

Zobacz także