Naszyjnik ASYMETRIC

199,00 zł

Niebanalne zestawienie kolorystyczne i asymetryczne ułożenie kamieni jest niewątpliwym atutem tego naszyjnika. Dorzuć do tego bransoletkę w tym samym stylu, a z pewnością stworzysz oryginalny zestaw na wiele okazji.  

Ilość

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji ASYMETRIC. Niesymetryczne połączenie surowych Jaspisów z fasetowanymi Lapisami i ozdobione naturalnym różowym Jaspisem. Różne kształty naturalnych kamieni fantastycznie urozmaicają naszyjnik. Klasyczny kolor i niesymetrycznie ułożone kamienie to niewątpliwie podstawowe atuty tej biżuterii. Nowatorski dodatek dużego Jaspisu w bardzo prostej formie fantastycznie odcina się od kamieni. Długi łańcuszek doskonale zdobi tą prostą i surową biżuterię. nietypowe wykończenie a zwykły naszyjnik nabiera charakteru i polotu. Ręcznie oprawiana zawieszka z drobnych czerwonych Jaspisów kończy ten długi łańcuszek.

Niebanalne zestawienie kolorystyczne i asymetryczne ułożenie kamieni jest niewątpliwym atutem tego naszyjnika. Nowatorska forma naszyjnika pozwala na wielorakie wykorzystanie tej biżuterii. Może być subtelnym uzupełnieniem dekoltu, a dodany do innych naszyjników, dopełni nietuzinkowy wizerunek, tworząc bardzo oryginalną stylizację.

Zapięcie i łańcuszek wykonane są ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Naszyjnik ma długość 68 cm, bez możliwości regulacji. Ozdobny łańcuszek na końcu naszyjnika ma 24 cm.

Ze względu na wyjątkowe ubarwienie naturalnych kamieni i ręczne wykonanie, naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji ASYMTERIC i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji ASYMETRIC dołóż bransoletki z kolekcji ASYMETRIC. FUNKY i WEAVE. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS. Ten oryginalny zestaw wykorzystasz będzie Twoim ulubionym i z powodzeniem połączysz go z codziennym strojem.

Niewątpliwą zaletą tego naszyjnika jest niebanalny kolor i asymetryczna forma. Dorzuć do tego bransoletkę w tym samym stylu, a z pewnością stworzysz oryginalny zestaw na wiele okazji.  

N07ASY1

Zobacz także