Bransoletka ASYMETRIC

129,00 zł

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji ASYMETRIC. Niepodważalnym autem tej bransoletki są naturalne kamienie o niebanalnym kolorze i prosta, subtelna forma.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji ASYMETRIC. Niesymetryczne połączenie surowych Jaspisów z Lapisami. Różne kształty naturalnych kamieni fantastycznie urozmaicają tą bransoletkę. Wyjątkowy kolor i niesymetrycznie ułożone kamienie to niewątpliwie podstawowe atuty tej biżuterii. 

Prostota wykonania i subtelność sprawiają, że biżuteria ta staje się niepowtarzalna i wyjątkowa. 

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 17-20 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-19 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Ze względu na wyjątkowe zestawienie naturalnych kamieni i ręczne wykonanie bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji ASYMETRIC i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji ASYMETRIC dołóż bransoletki z kolekcji ASYMETRIC. FUNKY i WEAVE. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS. Ten oryginalny zestaw wykorzystasz będzie Twoim ulubionym i z powodzeniem połączysz go z codziennym strojem.

Niepodważalnym autem tej bransoletki są naturalne kamienie i subtelna forma.

B07ASY5

Zobacz także