Bransoletka ASYMETRIC

129,00 zł

Fasetowany Agat i Turmalin w dwóch różnych wielkościach, połączony asymetrycznie. Niepodważalnym autem tej bransoletki nietuzinkowe ubarwienie naturalnych kamieni i subtelna forma.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji ASYMETRIC. Fasetowany Agat i Turmalin w dwóch różnych wielkościach, połączony asymetrycznie. Kontrastowe zestawienie dwóch różnych wielkości, tworzy bardzo oryginalną bransoletkę. Dowieszony mały, ręcznie oprawiony Agat urozmaica tę subtelną biżuterię. Niesymetrycznie ułożone kamienie i naturalne, stonowane kolory, to niewątpliwie podstawowe atuty tej bransoletki. Prostota wykonania i subtelność sprawiają, że biżuteria ta staje się niepowtarzalna i wyjątkowa. 

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 18-21 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-19 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Ze względu na wyjątkowe zestawienie naturalnych kamieni i ręczne wykonanie bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji ASYMETRIC i więcej się nie powtórzy. 

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji ASYMETRIC dołóż bransoletki z kolekcji ASYMETRIC. FUNKY i WEAVE. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS. Ten oryginalny zestaw wykorzystasz będzie Twoim ulubionym i z powodzeniem połączysz go z codziennym strojem.

Niepodważalnym autem tej bransoletki nietuzinkowe ubarwienie naturalnych kamieni i subtelna forma.

B07ASY10

Zobacz także