Kolczyki ASYMETRIC

149,00 zł

Ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji ASYMETRIC. Na stalowych zapięciach w kolorze srebra zawieszony jest fioletowy Kryształ Swarovski. Klasyczny kształt kropli świetnie uzupełnia gładkie elementy, a ręczne oprawienie dodaje oryginalności.

Ilość

Ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji ASYMETRIC. Na stalowych zapięciach w kolorze srebra zawieszony jest fioletowy Kryształ Swarovski. Klasyczny kształt kropli świetnie uzupełnia gładkie elementy, a ręczne oprawienie dodaje oryginalności. Niesymetryczne wykonanie kolczyków sprawia, że biżuteria ta staje się niepowtarzalna i wyjątkowa. Niebanalny Design i ręczne wykonanie dodaje charteru i pazura.

Kolczyki w całości wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość kolczyków to 6,5 cm  I 5,5 cm( razem z zapięciem )

Ze względu na ręczne wykonanie, kolczyki te są UNIKATEM wśród całej kolekcji ASYMETRIC.

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji ASYMETRIC dołóż bransoletki z kolekcji ASYMETRIC. FUNKY i WEAVE. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS. Ten oryginalny zestaw wykorzystasz będzie Twoim ulubionym i z powodzeniem połączysz go z codziennym strojem.

Te oryginalne kolczyki są przeznaczone dla Pań poszukujących klasycznych dodatków z odrobiną niestandardowych rozwiązań.

K06ASY2

Zobacz także