Naszyjnik ASYMETRIC

179,00 zł

Niewątpliwą zaletą tego naszyjnika jest prosta i asymetryczna forma, a energetyczny kolor wyróżni cię z tłumu.

Ilość

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji ASYMETRIC. Niesymetryczne połączenie czerwonego Korala i Lapisów w dwóch różnych wielkościach i ozdobione ręcznie oprawianymi kamieniami. Naturalne Korale i granatowe Jadeity o różnych kształtach i fakturach, są ręcznie oprawiane w stalowe elementy i razem zawieszone na końcu naszyjnika. Samo zapięcie również zdobi ten nietuzinkowy naszyjnik. Niesymetrycznie ułożone kamienie i dodatek oryginalnych zawieszek przy zapięciu, to niewątpliwie podstawowy atut tej biżuterii. 

Nowatorska forma naszyjnika pozwala na wielorakie wykorzystanie tej biżuterii. Może być subtelnym uzupełnieniem dekoltu, a dodany do innych naszyjników, dopełni nietuzinkowy wizerunek, tworząc bardzo oryginalną stylizację.

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Naszyjnik ma długość 45 cm, bez możliwości regulacji. 

Ze względu na wyjątkowe zestawienie naturalnych kamieni i ręczne wykonanie, naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji ASYMTERIC i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację bransoletkami z kolekcji ASYMETRIC, FUNKY i WEAVE. Na koniec załóż delikatne pierścionki CLASSIC RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS. 

Niewątpliwą zaletą tego naszyjnika jest prosta i asymetryczna forma. Dorzuć do tego bransoletkę w tym samym stylu, a z pewnością zostaniesz zauważona.

N010ASY2

Zobacz także