Kolczyki ASYMETRIC

139,00 zł

Niepodważalnym autem tych kolczyków jest oryginalny design i niesymetryczne wykończenie. 

Ilość

Ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji ASYMETRIC. Na stalowych zapięciach w kolorze srebra zawieszone są czerwone Kryształy Swarovskiego. Kolorowe kamienie są zakute w stal chirurgiczną. Surowy kształt świetnie uzupełnia gładkie elementy, a ręczne oprawienie dodaje oryginalności. Niesymetryczne mocowanie kolczyków sprawia, że biżuteria ta staje się niepowtarzalna i wyjątkowa. Niebanalny Design i ręczne wykonanie dodaje charteru i pazura.

Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość kolczyków to 3,5 cm i 2,8cm ( razem z zapięciem )

Ze względu na ręczne wykonanie, kolczyki te są UNIKATEM wśród całej kolekcji ASYMETRIC.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji ASYMETRIC dołóż bransoletki z kolekcji ASYMETRIC, FUNKY i WEAVE. Na koniec załóż delikatne pierścionki CLASSIC RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS. 

Te oryginalne kolczyki są przeznaczone dla Pań poszukujących klasycznych dodatków z odrobiną niestandardowych rozwiązań.

K07ASY6

Zobacz także