Kolczyki ASYMETRIC

149,00 zł

Niesymetryczne wykonanie kolczyków sprawia, że biżuteria ta staje się niepowtarzalna i wyjątkowa. Niebanalny Design i ręczne wykonanie dodaje charteru i pazura. Dodatek  multi-kolorowego Kryształu Swarovskiego dopełnia całości.

Ilość

Ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji ASYMETRIC. Na stalowych zapięciach w kolorze srebra zawieszony jest multi-kolorowy Kryształ Swarovski. Klasyczny kształt kropli świetnie uzupełnia matowe elementy, a ręczne oprawienie dodaje oryginalności. Niesymetryczne wykonanie kolczyków sprawia, że biżuteria ta staje się niepowtarzalna i wyjątkowa. Niebanalny Design i ręczne wykonanie dodaje charteru i pazura.

Kolczyki w całości wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość kolczyków to 3,5 cm ( razem z zapięciem )

Ze względu na ręczne wykonanie, kolczyki te są UNIKATEM wśród całej kolekcji ASYMETRIC.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji ASYMETRIC dołóż bransoletki z kolekcji ASYMETRIC, TRESOR i WEAVE. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS. 

Te oryginalne kolczyki są przeznaczone dla Pań poszukujących klasycznych dodatków z odrobiną niestandardowych rozwiązań.

K06ASY1

Zobacz także