Bransoletka ASYMETRIC

129,00 zł

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji ASYMETRIC. Niepodważalnym autem tej bransoletki są naturalne kamienie i subtelna forma.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji ASYMETRIC. Niesymetryczne połączenie surowych Onyksów ze spinelami i ozdobione naturalnym Pirytem. Różne kształty naturalnych kamieni fantastycznie urozmaicają tą bransoletkę. Klasyczny kolor i niesymetrycznie ułożone kamienie to niewątpliwie podstawowe atuty tej biżuterii. Ręcznie oprawiana zawieszka z drobnych Pirytów zakańcza bransoletkę.

Niesymetrycznie ułożone kamienie i naturalne, klasyczne kolory, to niewątpliwie podstawowe atuty tej bransoletki. Prostota wykonania i subtelność sprawiają, że biżuteria ta staje się niepowtarzalna i wyjątkowa. 

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 17-20 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-19 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Ze względu na wyjątkowe zestawienie naturalnych kamieni, bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji ASYMETRIC i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji ASYMETRIC dołóż bransoletki z kolekcji ASYMETRIC, FUNKY i WEAVE. Na koniec załóż delikatne pierścionki CLASSIC RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS. 

Niepodważalnym autem tej bransoletki są naturalne kamienie i subtelna forma.

B07ASY2

Zobacz także