Naszyjnik ASYMETRIC

159,00 zł

Niewątpliwą zaletą tego naszyjnika jest klasyczny kolor i prosta, asymetryczna forma.

Ilość

Nowatorski naszyjnik wykonany ręcznie z kolekcji ASYMETRIC. Niesymetryczne połączenie matowych Onyksów, w dwóch różnych wielkościach. Dodatek nakrętek w kolorze złota ożywia ten surowy naszyjnik. Asymetryczna forma, naturalne kamienie, oraz bardzo prosta forma to niewątpliwie podstawowe atuty tej biżuterii. 

Klasyczny kolor i asymetryczne ułożenie kamieni jest niewątpliwym atutem tego naszyjnika. Nowatorska forma naszyjnika pozwala na wielorakie wykorzystanie tej biżuterii. Może być subtelnym uzupełnieniem dekoltu, a dodany do innych naszyjników, dopełni nietuzinkowy wizerunek, tworząc bardzo oryginalną stylizację.

Zapięcie i łańcuszek regulacyjny wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze złotym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Naszyjnik ma długość 42 cm, z możliwością  wydłużenia o 8 cm. 

Ze względu na ręczne wykonanie, naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji ASYMTERIC i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji ELECTRA, dołóż bransoletki z kolekcji ASYMTERIC, FUNKY i COINS. Na koniec załóż super oryginalne pierścionek ze skóry COINS i masz już gotową stylizację.

Niewątpliwą zaletą tego naszyjnika jest klasyczny kolor i prosta, asymetryczna forma. Dorzuć do tego bransoletkę w tym samym stylu, a z pewnością zostaniesz zauważona.

N05ASY2

Zobacz także