Bransoletka ASYMETRIC

99,00 zł

Ręcznie wykonana bransoletka z kolekcji ASYMETRIC. Niewątpliwą zaletą tej bransoletki jest prosta i surowa forma, oraz asymetryczne ułożenie kamieni.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoletka z kolekcji ASYMETRIC. Niesymetryczne połączenie matowych Hematytów, w dwóch różnych kształtach. Asymetryczna forma, naturalne kamienie, oraz surowe wykończenie to niewątpliwie podstawowe atuty tej biżuterii. 

Niebanalne zestawienie i asymetryczne ułożenie kamieni jest niewątpliwym atutem tej bransoletki. Prosta forma bransoletki pozwala na wielorakie wykorzystanie tej biżuterii. Może być subtelnie uzupełniać nadgarstek, a dodana do innych bransoletek, dopełni nietuzinkowy wizerunek, tworząc bardzo oryginalną stylizację.

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 17,5-19,5 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-19 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Ze względu na wyjątkowy kształt naturalnych kamieni i ręczne wykonanie, bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji ASYMTERIC i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji ASYMETRIC i ELECTRA dołóż bransoletki z kolekcji ASYMETRIC, FUNKY i WEAVE. Na koniec załóż delikatne pierścionki CLASSIC RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS. 

Niewątpliwą zaletą tej bransoletki jest prosta i surowa forma, oraz asymetryczne ułożenie kamieni. Dorzuć do tego naszyjnik w tym samym stylu, a z pewnością zostaniesz zauważona.

B03ASY5

Zobacz także