Kolczyki TRÉSOR

149,00 zł

Ręcznie oprawiane różnokolorowe kamienie naturalne połączone z masą Perłową. Nowatorski wzór i stonowana barwa, to główne atuty tej biżuterii. Asymetryczny układ kamieni dodaje oryginalności.

Ilość

Ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji TRÉSOR. Ręcznie oprawiane różnokolorowe kamienie naturalne połączone z masą Perłową. Multi-kolorowe Jadeity i Agaty fantastycznie uzupełniają te delikatne kolczyki. Nowatorski wzór i stonowana barwa, oraz naturalne kamienie, to główne atuty tej biżuterii. Asymetryczny układ kamieni i ręczne oprawienie i wykończenie dodaje oryginalności.

Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość kolczyków to 9 cm ( zawieszki razem z zapięciem )

Ze względu na ręczne wykończenie i wyjątkowy kształt i kolor naturalnych kamieni, kolczyki te są UNIKATEM wśród całej kolekcji TRÉSOR .

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji ASYMETRIC i ELECTRA dołóż bransoletki z kolekcji ASYMETRIC, FUNKY i WEAVE. Na koniec załóż delikatne pierścionki CLASSIC RINGS i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS. 

Te wyjątkowe kolczyki są przeznaczone dla Pań poszukujących dodatków z odrobiną niestandardowych rozwiązań.

K06TRE2

Zobacz także