Bransoletka TRÉSOR

129,00 zł

Ręcznie zrobiona bransoletka z kolekcji TRÉSOR. Ta oryginalna bransoletka jest zrobiona z Błękitnych Jadeitów i białych Pereł. Naturalne kamienie zgrabnie łączą się i przeplatają, tworząc tą oryginalną bransoletkę.

Ilość

Ręcznie zrobiona bransoletka z kolekcji TRÉSOR. Ta oryginalna bransoletka jest zrobiona z Błękitnych Jadeitów i białych Pereł. Naturalne kamienie zgrabnie łączą się i przeplatają, tworząc tą oryginalną bransoletkę. Ręcznie oprawiana Perłą zawieszona na boku bransoletki, doskonale odcina się na tle niebieskich kamieni. Prosta forma i niebanalne połączenie kolorystyczne to niewątpliwie główne atuty tej biżuterii. 

Bransoletka  jest wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 18-21 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 17-19 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji ASYMETRIC dołóż bransoletki z kolekcji ASYMETRIC. FUNKY i WEAVE. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS. Ten oryginalny zestaw wykorzystasz będzie Twoim ulubionym i z powodzeniem połączysz go z codziennym strojem.

To wyjątkowe zestawienie kolorystyczne kamieni sprawia że, bransoletka ta jest UNIKATEM i w takim wykonaniu już się nie powtórzy.

Naturalne kamienie, oryginalny design i ręczne wykonanie, to główne atuty tej biżuterii.  Wyróżnij się z tłumu i dodaj zwykłej stylizacji oryginalności.

B07TRE7

Zobacz także