Bransoletka ASYMETRIC

129,00 zł
Dostawa w ciągu 2-3 dni

Fasetowany Agat w dwóch różnych wielkościach i połączony z nieregularnym Rodonitem. Kontrastowe zestawie dwóch różnych faktur, tworzy bardzo oryginalną grę kontrastów. Prostota wykonania i subtelność sprawiają, że biżuteria staje się niepowtarzalna i wyjątkowa. 

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji ASYMETRIC. Fasetowany Agat w dwóch różnych wielkościach i połączony z nieregularnym Rodonitem. Kontrastowe zestawienie dwóch różnych faktur, tworzy bardzo oryginalną bizuterię. Niesymetrycznie ułożone kamienie i naturalne, stonowane kolory, to niewątpliwie podstawowe atuty tej bransoletki. Prostota wykonania i subtelność sprawiają, że biżuteria staje się niepowtarzalna i wyjątkowa. 

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 17,5-19,5 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-19 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Ze względu na wyjątkowe zestawienie naturalnych kamieni, bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji ASYMETRIC i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji ASYMETRIC dołóż bransoletki z kolekcji ASYMETRIC, FUNKY i COINS. Na koniec załóż super oryginalny skórzany pierścionek COINS i masz już gotową stylizacje. 

Niepodważalnym autem tej bransoletki są naturalne kamienie i subtelna forma.

B07ASY9

Zobacz także