• Obniżka

Naszyjnik VINTAGE

249,00 zł
199,20 zł Zniżka 20%

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji VINTAGE. Unikatowe Perły razem z ozdobnymi elementami Vintage, tworzą ten wyjątkowy i bardzo oryginalny naszyjnik.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji VINTAGE. Białe, naturalne Perły razem z ozdobnymi elementami w kolorze grafitowym, tworzą ten bardzo oryginalny naszyjnik. Całość wykończona surowymi łańcuszkami w kolorze grafitu, które fantastycznie zdobią naszyjnik i dodają mu oryginalności. Nieregularne kształty Pereł i ręczne oksydowanie drobnych elementów to główne atuty tej biżuterii. Nietypowy sposób wykończenia naszyjnika podkreśla jego styl i indywidualność. Oryginalności dodają  zawieszki, które zdobią naszyjnik. Niespotykany detal, a klasyczny naszyjnik staje się wyjątkowy. Starannie dobrane elementy świetnie wpasowują się w całość, przeplatając się na przemian z kamieniami.

Naszyjnik o długości 43 cm, z możliwością regulacji dzięki przedłużce o długości 12 cm. Naszyjnik wykonany ze stopu metalu w kolorze grafitowym. 

Ze względu na wyjątkowy kształt i kolor Pereł, naszyjnik ten jest unikatem w śród całej kolekcji VINTAGE.

Naturalne Perły o wyjątkowym kolorze i kształcie, nietypowe wykończenie i dodatek ozdobnych elementów Vintage to główne atuty tej biżuterii. Dodaj trochę fantazji do swojego stylu, tym naszyjnikiem to proste.

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji VINTAGE dołóż bransoletki z kolekcji VINATGE, COINS i ART. Na koniec załóż delikatne pierścionki CLASSIC RINGS i NATURE. Ten niebanalny miks będzie oryginalnym i niespotykanym zestawem, który z powodzeniem wykorzystasz na wiele okazji.

N06VIN1

Zobacz także