• Obniżka

Bransoletka VINTAGE

139,00 zł
111,20 zł Zniżka 20%

Ręcznie wykonana bransoletka z kolekcji VINTAGE. Naturalne Perły w połączeniu z ręcznie oksydowanymi elementami Vintage. Oryginalnie i ze smakiem.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoletka z kolekcji VINTAGE. Naturalne Perły w klasycznym białym kolorze w zestawieniu z ozdobnymi elementami Vintage. Grafitowe wykończenia  fantastycznie kontrastują z Perłami, razem tworzą bardzo oryginalną bransoletkę. Nietypowe wykończenia zdobią bransoletkę i dodają jej oryginalności. Starannie dobrane elementy świetnie wpasowują się w całość, przeplatając się na przemian z Perłami. Naturalne Perły i ręcznie oksydowane, drobne elementy to główne atuty tej biżuterii. Oryginalności dodaje  zawieszka na końcu bransoletki.

Bransoletka wykończona jest elementami ze stopu metalu w kolorze grafitowym. Długość bransoletki to 18,5-21 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 16-18 cm). Regulowana długość bransolety dzięki przedłużce na końcu której zawieszona jest naturalna Perła oprawiona w oksydowane elementy Vintage.

Naturalne Perły i nietypowe wykończenie, to główne atuty tej biżuterii. Dodaj trochę fantazji do swojego stylu. Z kolekcją VINTAGE to proste!!!

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji TRÉSOR dołóż bransoletki z kolekcji VINATGE i PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS. Ten oryginalny zestaw wykorzystasz będzie Twoim ulubionym i z powodzeniem połączysz go z codziennym strojem.

Tą bransoletkę z pewnością założysz nie tylko na duże wyjścia, z powodzeniem połączysz ją także z codziennym strojem.

B012VIN1

Zobacz także