• Obniżka

Naszyjnik VINTAGE

249,00 zł
199,20 zł Zniżka 20%

Na surowym, oksydowanym łańcuszku zawieszono naturalną Perłę, o wyjątkowej barwie i barkowym kształcie. Ręczne oprawienie i dodatek nietuzinkowych ozdób dodaje smaku tej unikatowej zawieszce. 

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji VINTAGE. Na surowym, oksydowanym łańcuszku zawieszono naturalną Perłę, o wyjątkowej barwie i barkowym kształcie. Sposób wykończenia zawieszki przykuwa wzrok. Dodatek nietuzinkowych ozdób dodaje smaku naturalnej Perle. Każdy z elementów jest ręcznie oksydowany i  wykańczany. Surowy,  oksydowany łańcuch i dodatek zawieszek, to dodatkowy atut tej biżuterii. Klasyczna, biała Perła ozdobiona w bardzo oryginalny sposób retro elementami. Niepodważalnym autem tego naszyjnika jest kształt i kolor naturalnej Perły, oraz ręczne wykończenie, które nadaje tej biżuterii wyjątkowego charteru.

Naszyjnik ma długość 95 cm bez możliwości regulacji. Zawieszka ma długość 6 cm. Naszyjnik wykonany ze stopu metalu w kolorze grafitowym.

Wyjątkowy i bardzo oryginalny naszyjnik znajdzie powodzenie wśród zwolenniczek nietuzinkowej biżuterii. Ze względu na rodzaj kamienia i ręczne wykończenie jest to unikat wśród całej kolekcji. 

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji VINTAGE dołóż bransoletki z kolekcji VINATGE, COINS i ART. Na koniec załóż delikatne pierścionki CLASSIC RINGS i NATURE. Ten niebanalny miks będzie oryginalnym i niespotykanym zestawem, który z powodzeniem wykorzystasz na wiele okazji.

Vintage nie ma sztywnych reguł. Fantastycznie współgra z nowoczesnymi projektami i dodatkami, przełamując tym samym prostotę i minimalizm.

N06VIN2

Zobacz także