Naszyjnik VINTAGE

199,00 zł

Unikatowy kolor Amazonitu i bardzo oryginalny sposób wykończenia naszyjnika podkreślają jego styl i indywidualność. Wyjątkowy i bardzo oryginalny naszyjnik znajdzie powodzenie wśród zwolenniczek nietuzinkowej biżuterii. 

Ilość

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji VINTAGE. Na oksydowanym łańcuszku zawieszono naturalny Amazonit, o wyjątkowym kształcie i kolorze. Fasetowana bryła oraz sposób wykończenia wisiora przykuwa wzrok. Dodatek nietuzinkowych ozdób dodaje smaku nietypowej zawieszce. Każdy z elementów jest ręcznie oksydowany i wykańczany. Połączenie dwóch różnych splotów oksydowanego łańcucha i dodatek zawieszek to dodatkowy atut tej biżuterii. Unikatowy kolor Amazonitu i bardzo oryginalny sposób wykończenia naszyjnika podkreślają jego styl i indywidualność.

Ze względu na rodzaj kamienia i wyjątkowe wykończenie jest to unikat wśród całej kolekcji. 

Naszyjnik ma długość 112 cm z możliwością regulacji dzięki uniwersalnemu splotowi łańcuszka. Zawieszka ma długość 6,5. Naszyjnik wykonany ze stopu metalu w kolorze grafitowym.

Wyjątkowy i bardzo oryginalny naszyjnik znajdzie powodzenie wśród zwolenniczek nietuzinkowej biżuterii. 

Uzupełnij stylizację naszyjnikiem z kolekcji VINTAGE dołóż bransoletki z kolekcji VINATGE, COINS i ART. Na koniec załóż delikatne pierścionki CLASSIC RINGS i NATURE. Ten niebanalny miks będzie oryginalnym i niespotykanym zestawem, który z powodzeniem wykorzystasz na wiele okazji.

N07VIN5

Zobacz także