Naszyjnik VINTAGE

199,00 zł

Na oksydowanym łańcuszku zawieszono naturalny Agat. Niespotykany kształt, niebanalne ubarwienie, oraz sposób wykończenia wisiora przykuwa wzrok. Dodatek nietuzinkowych ozdób dodaje smaku nietypowej zawieszce. 

Ilość

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji VINTAGE. Na oksydowanym łańcuszku zawieszono naturalny Agat. Niespotykany kształt, niebanalne ubarwienie, oraz sposób wykończenia wisiora przykuwa wzrok. Dodatek nietuzinkowych ozdób dodaje smaku nietypowej zawieszce. Każdy z elementów jest ręcznie oksydowany i  wykańczany. Połączenie dwóch różnych splotów oksydowanego łańcucha i dodatek zawieszki na końcu naszyjnika to dodatkowy atut tej biżuterii. Klasyczny czarny kolor i bardzo oryginalny sposób wykończenia naszyjnika podkreślają jego styl i indywidualność. Ze względu na rodzaj kamienia i wyjątkowe wykończenie jest to unikat wśród całej kolekcji. 

Naszyjnik ma długość 80 cm z możliwością regulacji dzięki przedłużce (17 cm). Agat ma długość 6,5. Naszyjnik wykonany ze stopu metalu w kolorze grafitowym.

Wyjątkowy i bardzo oryginalny naszyjnik znajdzie powodzenie wśród zwolenniczek nietuzinkowej biżuterii. 

Uzupełnij stylizację bransoletkami z kolekcji VINATGE, COINS i ART. Na koniec załóż pasujące do całości pierścionki NATURE i super oryginalną obrączkę ze skóry COINS. Wszystko razem tworzy niepowtarzalną i bardzo oryginalna stylizację

N07VIN7

Zobacz także