• Obniżka

Bransoletka COINS

139,00 zł
111,20 zł Zniżka 20%

Wyjątkowy kształt i ubarwienie naturalnych kamieni, oraz ręczne wykonanie, sprawia że bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji COINS i więcej się nie powtórzy.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji COINS. Nieregularny kształt Korala świetnie uzupełnia się ze stalowymi elementami. Ręczne matowienie i wykończenie dodaje bransoletce charteru, a dodatek autentycznej monety, sprawia że biżuteria ta staje się niepowtarzalna. Każda moneta jest wyjątkowa. Po długim procesie czyszczenia i oksydowania starych, zwykłych monet powstają niecodzienne arcydzieła np. jak te. Ręczne wykończenie dodaje oryginalności i wyjątkowości nietypowym zawieszkom. Monety są delikatnie lakierowane, zabezpieczone przed ścieraniem oksydowania.  Niebanalny Design i ręczne wykonanie dodaje charteru i pazura. 

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 17-21 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 17-19 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Ze względu na wyjątkowy kształt i ubarwienie naturalnych kamieni, oraz ręczne wykonanie bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji COINS i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji VINTAGE i COINS dołóż bransoletki z kolekcji VINATGE, COINS i ART. Na koniec załóż delikatne pierścionki CLASSIC RINGS i NATURE. Ten niebanalny miks będzie oryginalnym i niespotykanym zestawem, który z powodzeniem wykorzystasz na wiele okazji.

Ta nowatorska bransoletka znajdzie powodzenie u kobiet poszukujących wyjątkowych i oryginalnych dodatków. 

B012COI2

Zobacz także