• Obniżka

Bransoletka COINS

129,00 zł
90,30 zł Zniżka 30%

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji COINS. Niepodważalnym autem tej bransoletki jest wyjątkowy kolor i subtelna forma.

Ilość

Ręcznie wykonana bransoleta z kolekcji COINS. Niestandardowe połączenie naturalnego Korala z Hematytami. Niesymetryczne ułożenie kamieni i nieregularny kształt to główne zalety tej biżuterii. Oryginalnym dodatkiem jest ręcznie oksydowana moneta, która fantastycznie uzupełnia bransoletkę. Każda moneta jest wyjątkowa. Po długim procesie czyszczenia i oksydowania starych, zwykłych monet powstają niecodzienne arcydzieła np. jak te. Ręczne wykończenie dodaje oryginalności i wyjątkowości nietypowym zawieszkom. Monety są delikatnie lakierowane, zabezpieczone przed ścieraniem oksydowania.  Niebanalny Design i ręczne wykonanie dodaje charteru i pazura. 

Zapięcie wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość bransoletki to 18-20 cm (co jest odpowiednikiem bransoletki pasującej na standardowy nadgarstek o wielkości 17-19 cm) i można dowolnie regulować wielkość poprzez przedłużkę. 

Ze względu na wyjątkowe ubarwienie naturalnych kamieni i ręczne wykonanie bransoletka ta jest UNIKATEM wśród całej kolekcji COINS i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji VINTAGE i COINS dołóż bransoletki z kolekcji VINATGE, COINS i ART. Na koniec załóż delikatne pierścionki CLASSIC RINGS i NATURE. Ten niebanalny miks będzie oryginalnym i niespotykanym zestawem, który z powodzeniem wykorzystasz na wiele okazji.

Ta nowatorska bransoletka znajdzie powodzenie u kobiet poszukujących wyjątkowych i oryginalnych dodatków. 

Niepodważalnym autem tej bransoletki jest wyjątkowy kolor i subtelna forma. 

B07COI6

Zobacz także