• Obniżka

Naszyjnik ELECTRA

199,00 zł
139,30 zł Zniżka 30%

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji ELECTRA. Niepodważalnym autem tego naszyjnika jest energetyczny kolor i surowa forma. Zawieszona na środku stalowa zawieszka i kolorowy turkus doskonale uzupełniają ten oryginalny naszyjnik. 

Ilość

Ręcznie wykonany naszyjnik z kolekcji ELECTRA. Niestandardowe połączenie Jadeitów i Turkusów. Całość uzupełniona srebrnymi Hematytami. Energetyczny kolor Jadeitów doskonale uzupełnia się z Jaspisami. Dodatek małych Korneoli dopełnia całości. Zawieszona na środku stalowa zawieszka i naturalny Turkus doskonale uzupełniają ten oryginalny naszyjnik. Niecodzienny kształt i kontrastowa barwa przyciągają wzrok, a ręczne wykończenie dodaje oryginalności. Na końcu łańcuszka regulacyjnego zamocowany jest naturalny Turkus o nietypowym kształcie i intensywnym kolorze. Kontrastowe kolory przyciągają wzrok, tu detale są ważne i one nadają tej biżuterii wyjątkową formę.

Niebanalne zestawienie kolorystyczne kamieni i dodatek oryginalnej zawieszki jest niewątpliwym atutem tego naszyjnika. Klasyczna forma naszyjnika pozwala na wielorakie wykorzystanie tej biżuterii. Może być subtelnym uzupełnieniem dekoltu, a dodany do innych naszyjników z kolekcji ELECTRA dopełni nietuzinkowy wizerunek, tworząc bardzo oryginalną stylizację.

Zapięcie i łańcuszek regulacyjny wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Naszyjnik ma długość 41 cm z możliwością wydłużenia o 7 cm.

Ze względu na wyjątkowe ubarwienie naturalnych kamieni naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji ELECTRA i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji ELECTRA dołóż bransoletki z kolekcji ELECTRA, FUNKY I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotową stylizacje.

Niepodważalnym autem tego naszyjnika jest energetyczny kolor i surowa forma. Dorzuć do tego bransoletkę i kolczyki w tym samym stylu, a z pewnością zostaniesz zauważona.

N07ELE1

Zobacz także