Kolczyki ELECTRA

149,00 zł

Na dużych kółkach w kolorze srebra zawieszone są stalowe, okrągłe zawieszki i kolorowe Jadeity. Starannie wyselekcjonowane elementy świetnie uzupełniają te oryginalne kolczyki. Niecodzienne kształty i energetyczne barwy przyciągają wzrok, a ręczne oprawienie dodaje charteru i pazura. Tu detale są najważniejsze. 

Ilość

Ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji ELECTRA. Na dużych kółkach w kolorze srebra zawieszone są stalowe zawieszki i kolorowe Jadeity. Starannie wyselekcjonowane elementy świetnie uzupełniają te oryginalne kolczyki. Niespotykany kształt i sposób wykończenia zawieszek sprawia, że kolczyki nabierają charteru i pazura. Niecodzienne kształty i energetyczne barwy przyciągają wzrok. Tu detale są najważniejsze, to nadają ten niepowtarzalny klimat. 

Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość kolczyków to 4,5 cm ( zawieszki razem z zapięciem ), średnica stalowych kółek to 2 cm.

Ze względu na ręczne wykończenie i wyjątkowy kształt i kolor naturalnych kamieni, kolczyki te są UNIKATEM wśród całej kolekcji ELECTRA.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji ELECTRA dołóż bransoletki z kolekcji ELECTRA,  FUNKY I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

Te oryginalne kolczyki są przeznaczone dla Pań poszukujących oryginalnych dodatków.

K06ELE1

Zobacz także