Naszyjnik ELECTRA

199,00 zł

Nowatorski naszyjnik z kolekcji ELECTRA. Dwa spoty łańcuszków łączą się tworząc tą nietuzinkową i bardzo Designerską biżuterię. Oryginalnym uzupełnieniem tego surowego naszyjnika jest stalowa zawieszka i kolorowe, ręcznie oprawiane Jadeity. 

Ilość

Nowatorski naszyjnik z kolekcji ELECTRA. Dwa spoty łańcuszków łączą się tworząc tą nietuzinkową i bardzo Designerska biżuterię. Na tym surowym naszyjniku zawieszona jest stalowa zawieszka i kolorowe Jadeity. Naturalne, ręcznie oprawiane kamienie, fantastycznie uzupełniają ten niebanalny naszyjnik. energetyczne kolory, różnorodność kształtów i oryginalny Design to główne zalety tej biżuterii.   

Ten prosty i surowy naszyjnik doskonale uzupełniają  nietuzinkowe zawieszki, ozdabiając w bardzo oryginalny sposób. Dodatek srebrnych dodatków i stalowej zawieszki, ręcznie wykańczanej sprawia że klasyczny naszyjnik staje się niespotykany. Ten wyjątkowy naszyjnik świetnie sprawdzi się przy codziennych strojach, fantastycznie uzupełni każdą stylizację dodając jej oryginalności i przyciągnie niejedno spojrzenie. Z powodzeniem może ozdobić dekolt samodzielnie, a dodany do innych naszyjników z kolekcji ELECTRA lub/i FUNKY dopełni oryginalny wizerunek i stworzy niepowtarzalną stylizację.

Naszyjnik w całości jest wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość naszyjnika to 54 cm z możliwością regulacji dzięki uniwersalnemu splotowi łańcuszka.

Ze względu na wyjątkowy ręczne wykonanie, naszyjnik ten jest UNIKATEM wśród całej kolekcji ELECTRA i więcej się nie powtórzy.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji ELECTRA dołóż bransoletki z kolekcji ELECTRA, FUNKY I PATCHWORK. dorzuć do tego zestawu jeszcze kolczyki, a z pewnością zostaniesz zauważona. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotową stylizacje. 

Niewątpliwą zaletą tego naszyjnika jest oryginalny Design. Dorzuć do tego kolczyki i naszyjniki w tym samym stylu, a z pewnością stworzysz wyjątkowy zestaw.

N07ELE4

Zobacz także