• Obniżka

Kolczyki ELECTRA

149,00 zł
89,40 zł Zniżka 40%

 Niecodzienny kształt i delikatna barwa przyciąga wzrok, a ręczne oprawienie i wykończenie dodaje oryginalności. Te niespotykane kolczyki są przeznaczone dla Pań poszukujących dodatków z odrobiną niestandardowych rozwiązań.

Ilość

Ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji ELECTRA. Na długich łańcuchach w kolorze srebra zawieszony jest naturalny Howlit o niebanalnym kształcie. Starannie wyselekcjonowane kamienie świetnie uzupełniają kolczyki. Niecodzienny kształt i delikatna barwa przyciąga wzrok, a ręczne oprawienie i wykończenie dodaje oryginalności. Tu detale są najważniejsze. 

Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym. Stal chirurgiczna jest antyalergiczna i bardzo twarda, przez co użytkowanie produktów z tego stopu metalu jest bardzo bezpieczne. Długość kolczyków to 8 cm ( zawieszki razem z zapięciem )

Ze względu na ręczne wykończenie i wyjątkowy kształt i kolor naturalnych kamieni, kolczyki te są UNIKATEM wśród całej kolekcji ELECTRA.

Uzupełnij stylizację naszyjnikami z kolekcji ELECTRA dołóż bransoletki z kolekcji ELECTRA,  FUNKY I PATCHWORK. Na koniec załóż delikatne pierścionki SWEET RINGS i masz już gotowy zestaw na wiele okazji.

Te oryginalne kolczyki są przeznaczone dla Pań poszukujących dodatków z odrobiną niestandardowych rozwiązań.

K06ELE4

Zobacz także